Tápiószecsõ Futball Club 15.forduló 2006-11-18

Tápiószecsõ FC - Bag '96 TC
2-3 (1-1)

Tápióság, 300 nézõ Vezette:
Sajnos a játékvezetõ nem nõtt fel a rangadóhoz. Az elején minket sújtott ítéleteivel, majd szövegelésért a bagiaknak osztott ki jó pár sárgát. A második félidõben már valamelyest magára talált a spori. Igaz a bagi 3. gólnál kifelé járt volna a szabadrúgás.

Bag '96 TC: Vikor (6) - Kovács Z. (6), Kõrösi (6), Somodi (5), Földvári (5) – Nagy T. (5) -> Ill (-),a 85.percben, Juhász (5), Ofella (6), Berkics (5) – Tácsi (5), Grezsák (5)
Edzõ: Grezsák Zsolt

Bag '96 TC: Varró (5-2=3) – Soós (7), Takács (6), Szabó (5), Simó A. (6) - Hegedûs (7), Labáth (6), Tábori (7), Nagy P. (7) - Szekula (6) -> Simó L. (-), a 78.percben, Farkas (6)
Edzõ:

A mérkõzés krónikája:

17.perc:Tácsi szögletét Hegedûs saját kapujának kapufájára fejelte.

18.perc:Szekula ugrott ki, majd 10 méterrõl a jobb sarok mellé lõtt.

25.perc:Tácsi fejelte vissza a labdát Grezsák elé, aki kicsit hosszan tolt rajta, de még Varró elõtt elpöckölte alabdát, majd sarokkal visszahúzta, s 5 méterrõl az üres kapuba lõtt. (1-0).

33.perc:Juhász szögletét Nagy T. lõtte kapura, de a gólvonalról kivágták a bagi védõk a labdát.

36.perc:Baloldali bagi szabadrúgás után Földvári fejérõl csúszott a jobb sarok mellé a labda.

38.perc:Szekula tört be a 16-oson belülre, majd 12 méterrõl akapuba lõtt. (1-1).

47.perc:Grezsák fejelte vissza a labdát, majd Nagy T. húzta a kapu fölé azt 6 méterrõl.

58.perc:Hegedûs a szélrõl passzolt Farkashoz, aki Szekulához továbbított, õ egy csel után Táborihoz tálalt, s 12 méterrõl a léc alá lõtt. (1-2).

64.perc:Juhász szöglete után Nagy T. fejelt 5 méterrõl a léc alá, úgy hogy Varró csak a hálóban tudott hozzá érni a labdához. (2-2).

74.perc:Szabadrúgás után Nagy P. Grezsák mellõl fejelt a jobb felsõ sarokba. (2-3).

77.perc:Kiss ívelt Grezsák elé, aki 12 méterrõl abal sarok mellé lõtt

90.perc:Tábori lõtt a felsõ lécre 6 méterrõl.

A szomszédos Tápióságon rendeztük az utolsó õszi hazai mérkõzésünket a ’szecsõi pálya talajának felújítása miatt. Az újdonsült hazai környezet nem gátolt abban, hogy tényleg mi érezzük magunkat otthon, s jobbára mi alakítottunk ki mezõnyfölényt, sõt az elején a bagiak elég vehemensen viselték a játékvezetõ egy-két kétes ítéletét, s kapták is sorra sárgákat a szövegük miatt. Szinte alig alakult ki helyzet, sokáig kellett várni az elsõ igazira, de az gól is lett. Grezsák oldotta meg Tácsi labdáját mesterien, s az 1-0 nekünk kedvezett a bronzrangadón. Azonban a bagiak nem adták fel s feltett szándékuk volt a három pont megszerzése, hiszen roppant motiváltan játszottak. Meg is lett az eredménye mert a félidõ hajrjában ki is egyenlítettek Szekula révén. A második játékrész elején felpörögtek az események. Elõbb egy szenzációs támadás végén át is vette a vezetést a Bag, majd Nagy T. 6 perc múlva ismét nyílttá tette a mérkõzést. Ezután itt is, ott is lehetett volna gól, de nekünk már nem volt több szerencsénk a gólszerzéshez, nemúgy a bagiaknak, hiszen a legalacsonyabb játékosuk fejelt a kapunkba, ezzel nemcsak a három pontot, hanem a az õzi bronzérmet is megszerezve csapatának.

Gólszerzõk: Grezsák (25. percben, 1-0), Szekula (38.perc, 1-1), Tábori (58.perc, 1-2), Nagy T. (64.perc, 2-2), Nagy P. (74.perc, 2-3)

Jók: senki ill. Tábori, Szekula, Nagy P. Soós

Sárgalap: Takács (szövegelésért, 23.percben), Berkics (Hegedûst rúgta le, a 27.percben), Tábori (szövegelésért, a 40.percben), Simó A. (szövegelésért,a 41.percben), Soós (Berkicset rúgta fel, a 47.percben), Kovács (Táborit rántotta le, a 66.percben), Kõrösi (Nagy P.-t rántotta le, a 87.percben), Simó L. (labdaelrúgásért, a 88.percben)

Kiállítva: Varró (mérkõzés után a játékvezetõk megsértéséért)

Edzõi nyilatkozatok:

Grezsák Zsolt: Gratulálok a Bagnak a megérdemelt gyõzelemhez.

Kiss László: Idegesen kezdtük a mérkõzést, s a jól játszó Tápiószecsõ megszerezte a vezetést, azonban sikerült átvenni a vezteést és megnyerni a mérkõzést, korrekt játékvezetés mellett. Gratulálok a csapatomnak az egész õszi szerepléshez, s elnézést kérek a tápiósági szurkolóktól, hogy lejtõsnek neveztem a pályájukat.

[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]