KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Taksony SE 40
2. Pilisi LK-Legenda Sport 35
3. Dabas-Gyón FC 34
4. Nagykáta SE 31
5. Fémalk-Dunavarsány TE 27
6. Nagykőrös Kinizsi FC 26
7. Viadukt SE 24
8. Maglód TC 20
9. Százhalombatta LK 18
10. Gödöllő SK 17
11. Tápiószecsõ FC 16
12. Tököl VSE 15
13. Szigetszentmiklós TK 12
14. FC Dabas II 10
15. Szentendre 9
16. Sülysáp SE 0



Pest megyei U19-es bajnokság

Közép csoport

2017/2018 őszi sorsolás

 


1. forduló 

2017. szeptember 9. szombat

Tápiószecső FC - Sülysáp Gyerekfocisuli SE 10:00

Bag ‘96 TC - Hévízgyörk SC

Valkó KSK - UFC Gyömrő

Isaszeg SE - Kistarcsa VSC

2017.szeptember 10. vasárnap

Zsámbok SE - Szentmártonkáta SE

Úri KSK - Maglód TC

 

2. forduló 

2017. szeptember 16. szombat

UFC Gyömrő - Zsámbok SE

Szentmártonkáta SE - Bag ‘96 TC

2017. szeptember 17. vasárnap

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Isaszeg SE

Hévízgyörk SC - Tápiószecső FC 12:30

Kistarcsa VSC - Úri KSK

Maglód TC - Valkó KSK

 

3. forduló  

2017. szeptember 23. szombat

Tápiószecső FC - Szentmártonkáta SE 10:00

Bag ‘96 TC – UFC Gyömrő

Isaszeg SE - Hévízgyörk SC

2017. szeptember 24. vasárnap

Maglód TC - Kistarcsa VSC

Úri KSK - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Zsámbok SE - Valkó KSK

 

4. forduló  

2017. szeptember 30. szombat

Hévízgyörk SC - Úri KSK

Szentmártonkáta SE - Isaszeg SE

Valkó KSK - Bag ‘96 TC

Zsámbok SE – Maglód TC

2017. október 1. vasárnap

UFC GyömrőTápiószecső FC 12:00

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Kistarcsa VSC 

 

5.forduló  

2017. október 7. szombat

Isaszeg SE - UFC Gyömrő

Bag ‘96 TC - Zsámbok SE

Kistarcsa VSC Hévízgyörk SC

2017. október 8. vasárnap

Tápiószecső FC - Valkó KSK 10:00

Maglód TC - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Úri KSK - Szentmártonkáta SE

 

6.forduló  

2017. október 14. szombat

Bag ‘96 TC – Maglód TC

Szentmártonkáta SE – Kistarcsa VSC

Hévízgyörk SC – Sülysáp Gyerekfocisuli SE

2017. október 15. vasárnap

Zsámbok SE -  Tápiószecső FC

Valkó KSK - Isaszeg SE

UFC Gyömrő - Úri KSK

 

 

 

7.forduló  

2017. október 21. szombat

Maglód TC – Hévízgyörk SC

Kistarcsa VSC - UFC Gyömrő

2017. október 22. vasárnap

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Szentmártonkáta SE

Isaszeg SE - Zsámbok SE

Tápiószecső FC – Bag ’96 TC 10:00

Úri KSK Valkó KSK

  

8.forduló  

2017.október 28. szombat

Valkó KSK – Kistarcsa VSC

UFC Gyömrő - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

Szentmártonkáta SE – Hévízgyörk SC

Bag ‘96 TC - Isaszeg SE

2017. október 29. vasárnap

Tápiószecső FC - Maglód TC 10:00

Zsámbok SE - Úri KSK

 

9.forduló  

2017.november 4. szombat

Isaszeg SE - Tápiószecső FC 10:00

Hévízgyörk SC – UFC Gyömrő

Kistarcsa VSC – Zsámbok SE

2017. november 5. vasárnap

Maglód TC - Szentmártonkáta SE

Úri KSK - Bag ‘96 TC

Sülysáp Gyerekfocisuli SE -Valkó KSK

 

10.forduló  

2017.november 11. szombat

Isaszeg SE - Maglód TC Valkó KSK

Bag ‘96 TC - Kistarcsa VSC

2017. november 12. vasárnap

Tápiószecső FC - Úri KSK 10:00

UFC Gyömrő - Szentmártonkáta SE

Valkó KSK – Hévízgyörk SC

Zsámbok SE - Sülysáp Gyerekfocisuli SE

 

11.forduló 

2017. november 18. szombat

Szentmártonkáta SE – Valkó KSK

Kistarcsa VSC - Tápiószecső FC 10:00

Úri KSK – Isaszeg SE

2017. november 19. vasárnap

Maglód TC – UFC Gyömrő

Sülysáp Gyerekfocisuli SE - Bag ‘96 TC

Hévízgyörk SC - Zsámbok SE

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]