KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA

Hely Csapat Pont
1. Maglód TC 6
2. Nagykáta SE 6
3. Dabas-Gyón FC 6
4. Pilisi LK-Legenda Sport 6
5. Taksony SE 6
6. Százhalombatta LK 6
7. Nagykőrös Kinizsi FC 3
8. Viadukt SE 3
9. Szentendre 3
10. FC Dabas II 3
11. Sülysáp SE 0
12. Gödöllő SK 0
13. Tápiószecsõ FC 0
14. Fémalk-Dunavarsány TE 0
15. Szigetszentmiklós TK 0
16. Tököl VSE 0



Pest megyei II. osztály

Keleti csoport

2015/2016 őszi sorsolás

 

1. forduló 

2015. augusztus 15.  szombat 17:00

Abony KID FC - Surber LKSE

Törtel KSK - Tápióság KSK

2015. augusztus 16. vasárnap 17:00

Tápiószecső FC - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Tápiószele SE - Tápiógyörgye KSK

Pilis LK II. - Bugyi SE

Újhartyán ISE - Albertirsa SE

Örkény SE - Újlengyel DSE

Sülysáp KSK - Péteri KSK

 

2. forduló 

2015. augusztus 22. szombat 17:00

Albertirsa SE - Abony KID FC

Surber LKSE - Örkény SE

2015.augusztus 23. vasárnap 17:00

Újlengyel DSE - Tápiószele SE

Tápiógyörgye KSK - Sülysáp KSK

Péteri KSK - Pilis LK II.

Bugyi SE - Tápiószecső FC

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Törtel KSK

Tápióság KSK - Újhartyán ISE

 

3. forduló  

2015.augusztus 29. szombat 16:30

Abony KID FC - Tápióság KSK

Törtel KSK - Bugyi SE

Tápiószecső FC - Péteri KSK

Sülysáp KSK - Tápiószele SE

2015.augusztus 30. vasárnap 16:30

Újlengyel DSE - Surber LKSE

Pilis LK II. - Tápiógyörgye KSK

Újhartyán ISE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Örkény SE - Albertirsa SE

 

4. forduló  

2015. szeptember 5. szombat 16:30

Sülysáp KSK - Újlengyel DSE

Tápióság KSK - Örkény SE

Albertirsa SE - Surber LKSE

Péteri KSK - Törtel KSK

2015. szeptember 6. vasárnap 16:30

Tápiógyörgye KSK - Tápiószecső FC

Bugyi SE - Újhartyán ISE

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Abony KID FC

Tápiószele SE - Pilis LK II.

 

5.forduló  

2015. szeptember 12. szombat 16:00

Abony KID FC - Bugyi SE

Törtel KSK - Tápiógyörgye KSK

Tápiószecső FC - Tápiószele SE

Surber LKSE - Tápióság KSK

Pilis LK II. - Sülysáp KSK

2015.szeptember 13. vasárnap 16:00

Újlengyel DSE - Albertirsa SE

Újhartyán ISE - Péteri KSK

Örkény SE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

 

6. forduló  

2015. szeptember 19. szombat 16:00

Sülysáp KSK - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Albertirsa SE

Péteri KSK - Abony KID FC

2015. szeptember 20. vasárnap 16:00

Tápiószele SE - Törtel KSK

Tápiógyörgye KSK - Újhartyán ISE

Bugyi SE - Örkény SE

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Surber LKSE

Pilis LK II. - Újlengyel DSE

 

7.forduló  

2015. szeptember 26. szombat 16:00

Abony KID FC - Tápiógyörgye KSK

Törtel KSK - Sülysáp KSK

Tápiószecső FC - Pilis LK II.

Albertirsa SE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Surber LKSE - Bugyi SE

2015. szeptember 27. vasárnap 16:00

Újlengyel DSE - Tápióság KSK

Újhartyán ISE - Tápiószele SE

Örkény SE - Péteri KSK

 

8. forduló  

2015. október 3. szombat 15:00

Tápiószecső FC - Újlengyel DSE

Sülysáp KSK - Újhartyán ISE

Pilis LK II. - Törtel KSK

Péteri KSK - Surber LKSE

2015. október 4. vasárnap 15:00

Tápiószele SE - Abony KID FC

Tápiógyörgye KSK - Örkény SE

Bugyi SE - Albertirsa

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Tápióság KSK

 

9.forduló  

2015. október 10. szombat 15:00

Törtel KSK - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Bugyi SE

Albertirsa SE - Péteri KSK

Surber LKSE - Tápiógyörgye KSK

Abony KID FC - Sülysáp KSK

Újhartyán ISE - Pilis LK II.

2025.október 11. vasárnap 15:00

Újlengyel DSE - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Örkény SE - Tápiószele SE

 

10.forduló  

2015. október 17. szombat 14:00

Törtel KSK - Újlengyel DSE

Tápiószecső FC - Újhartyán ISE

Sülysáp KSK - Örkény SE

Péteri KSK - Tápióság KSK

2015. október 18. vasárnap 14:00

Bugyi SE  - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Pilis LK II. - Abony KID FC

Tápiószele SE - Surber LKSE

Tápiógyörgye KSK - Albertirsa SE

 

11.forduló -

2015. október 24. szombat 13:30

Abony KID FC - Tápiószecső FC

Tápióság KSK - Tápiógyörgye KSK

Albertirsa SE - Tápiószele SE

Surber LKSE - Sülysáp KSK

2015. október 25. vasárnap 13:30

Újlengyel DSE - Bugyi SE

Újhartyán ISE - Törtel KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Péteri KSK

Örkény SE - Pilis LK II.

  

12.forduló  

2015. október 31. szombat 13:30

Sülysáp KSK - Albertirsa SE

Törtel KSK - Abony KID FC

Tápiószecső FC - Örkény SE

Pilis LK II. - Surber LKSE

Péteri KSK - Bugyi SE

2015. november 1. vasárnap 13:30

Tápiószele SE - Tápióság KSK

Tápiógyörgye KSK - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

Újhartyán ISE - Újlengyel DSE

 

13. forduló  

2015. november 7. szombat 13:30

Abony KID FC - Újhartyán ISE

Tápióság KSK - Sülysáp KSK

Albertirsa SE - Pilis LK II.

Surber LKSE - Tápiószecső FC

2015. november 8. vasárnap 13:30

Újlengyel DSE - Péteri KSK

Bugyi SE - Tápiógyörgye KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Tápiószele SE

Örkény SE - Törtel KSK

  

14.forduló  

2015. november 14. szombat 13:00

Abony KID FC - Újlengyel DSE

Törtel KSK - Surber LKSE

Tápiószecső FC - Albertirsa SE

Sülysáp KSK - Aranyszarvas SE Tápiószentmárton

2015. november 15. vasárnap 13:00

Tápiószele SE - Bugyi SE

Tápiógyörgye KSK - Péteri KSK

Pilis LK II. - Tápióság KSK

Újhartyán ISE - Örkény SE

  

15.forduló szombat 13:00

Tápióság KSK - Tápiószecső FC

Albertirsa SE - Törtel KSK

Surber LKSE - Újhartyán ISE

Újlengyel DSE - Tápiógyörgye KSK

Péteri KSK - Tápiószele SE

2015. november 22. vasárnap 13:00

Örkény SE - Abony KID FC

Bugyi SE - Sülysáp KSK

Aranyszarvas SE Tápiószentmárton - Pilis LK II.

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2017]