KERESÉS
- RSS hírcsatorna
        NAPTÁR
        TABELLA
Hely Csapat Pont
1. Taksony SE 62
2. Dabas-Gyón FC 61
3. Nagykőrös Kinizsi FC 55
4. Nagykáta SE 51
5. Viadukt SE 50
6. Pilisi LK-Legenda Sport 46
7. Fémalk-Dunavarsány TE 42
8. Tápiószecsõ FC 39
9. Maglód TC 38
10. Százhalombatta LK 32
11. Tököl VSE 31
12. Szentendre 30
13. Gödöllő SK 29
14. FC Dabas II 26
15. Sülysáp SE 2



Hazai - Vendég Eredmény
 
1.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Sülysáp Gyerekfoci SE 4-2
Bag ‘96 TC - Hévízgyörk SC 9-0
Valkó KSK - UFC Gyömrő 0-10
Isaszeg SE - Kistarcsa VSC 1-2
Zsámboki SE - Szentmártonkáta SE 2-5
Úri KSK - Maglód TC 4-10
 
2.forduló
 
UFC Gyömrő - Zsámboki SE 6-1
Szentmártonkáta SE - Bag ‘96 TC 4-1
Sülysáp Gyerekfoci SE - Isaszeg SE 10-2
Hévízgyörk SC - Tápiószecsõ FC 0-6
Kistarcsa VSC - Úri KSK 4-0
Maglód TC - Valkó KSK 3-1
 
3.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Szentmártonkáta SE 5-0
Bag ‘96 TC - UFC Gyömrő 1-2
Isaszeg SE - Hévízgyörk SC 6-1
Maglód TC - Kistarcsa VSC 0-7
Úri KSK - Sülysáp Gyerekfoci SE 2-2
Zsámboki SE - Valkó KSK 4-3
 
4.forduló
 
Hévízgyörk SC - Úri KSK 2-4
Szentmártonkáta SE - Isaszeg SE 11-2
Valkó KSK - Bag ‘96 TC 5-4
Zsámboki SE - Maglód TC 4-5
UFC Gyömrő - Tápiószecsõ FC 2-1
Sülysáp Gyerekfoci SE - Kistarcsa VSC 3-1
 
5.forduló
 
Isaszeg SE - UFC Gyömrő 4-5
Bag ‘96 TC - Zsámboki SE 4-3
Kistarcsa VSC - Hévízgyörk SC 3-0
Tápiószecsõ FC - Valkó KSK 9-0
Maglód TC - Sülysáp Gyerekfoci SE 13-3
Úri KSK - Szentmártonkáta SE 1-5
 
6.forduló
 
Bag ‘96 TC - Maglód TC 5-1
Szentmártonkáta SE - Kistarcsa VSC 5-2
Hévízgyörk SC - Sülysáp Gyerekfoci SE 1-7
Zsámboki SE - Tápiószecsõ FC 0-6
Valkó KSK - Isaszeg SE 6-3
UFC Gyömrő - Úri KSK 4-3
 
7.forduló
 
Maglód TC - Hévízgyörk SC 7-1
Kistarcsa VSC - UFC Gyömrő 1-3
Sülysáp Gyerekfoci SE - Szentmártonkáta SE 4-3
Isaszeg SE - Zsámboki SE 6-3
Tápiószecsõ FC - Bag ‘96 TC 7-0
Úri KSK - Valkó KSK 0-0
 
8.forduló
 
Valkó KSK - Kistarcsa VSC 5-6
UFC Gyömrő - Sülysáp Gyerekfoci SE 1-3
Szentmártonkáta SE - Hévízgyörk SC 8-1
Bag ‘96 TC - Isaszeg SE 2-4
Tápiószecsõ FC - Maglód TC 1-2
Zsámboki SE - Úri KSK 5-1
 
9.forduló
 
Isaszeg SE - Tápiószecsõ FC 2-6
Hévízgyörk SC - UFC Gyömrő 0-13
Kistarcsa VSC - Zsámboki SE 17-0
Maglód TC - Szentmártonkáta SE 2-6
Úri KSK - Bag ‘96 TC 1-0
Sülysáp Gyerekfoci SE - Valkó KSK 13-2
 
10.forduló
 
Isaszeg SE - Maglód TC 5-0
Bag ‘96 TC - Kistarcsa VSC 2-11
Tápiószecsõ FC - Úri KSK 4-1
UFC Gyömrő - Szentmártonkáta SE 5-3
Valkó KSK - Hévízgyörk SC 3-0
Zsámboki SE - Sülysáp Gyerekfoci SE 1-5
 
11.forduló
 
Szentmártonkáta SE - Valkó KSK 9-0
Kistarcsa VSC - Tápiószecsõ FC 5-1
Úri KSK - Isaszeg SE 4-2
Maglód TC - UFC Gyömrő 1-10
Sülysáp Gyerekfoci SE - Bag ‘96 TC 9-1
Hévízgyörk SC - Zsámboki SE 0-7
 
12.forduló
 
Sülysáp Gyerekfoci SE - Tápiószecsõ FC 3-1
Hévízgyörk SC - Bag ‘96 TC 2-2
UFC Gyömrő - Valkó KSK 6-0
Kistarcsa VSC - Isaszeg SE 4-0
Szentmártonkáta SE - Zsámboki SE 7-1
Maglód TC - Úri KSK 3-0
 
13.forduló
 
Zsámboki SE - UFC Gyömrő 0-1
Bag ‘96 TC - Szentmártonkáta SE 4-3
Isaszeg SE - Sülysáp Gyerekfoci SE 1-12
Tápiószecsõ FC - Hévízgyörk SC 8-2
Úri KSK - Kistarcsa VSC 1-4
Valkó KSK - Maglód TC 4-9
 
14.forduló
 
Szentmártonkáta SE - Tápiószecsõ FC 3-0
UFC Gyömrő - Bag ‘96 TC 2-0
Hévízgyörk SC - Isaszeg SE 0-6
Kistarcsa VSC - Maglód TC 5-0
Sülysáp Gyerekfoci SE - Úri KSK 5-1
Valkó KSK - Zsámboki SE 2-2
 
15.forduló
 
Úri KSK - Hévízgyörk SC 2-2
Isaszeg SE - Szentmártonkáta SE 3-4
Bag ‘96 TC - Valkó KSK 7-1
Maglód TC - Zsámboki SE 3-4
Tápiószecsõ FC - UFC Gyömrő 0-4
Kistarcsa VSC - Sülysáp Gyerekfoci SE 5-2
 
16.forduló
 
UFC Gyömrő - Isaszeg SE 3-3
Zsámboki SE - Bag ‘96 TC 3-3
Hévízgyörk SC - Kistarcsa VSC 1-4
Valkó KSK - Tápiószecsõ FC 4-3
Sülysáp Gyerekfoci SE - Maglód TC 7-2
Szentmártonkáta SE - Úri KSK 11-1
 
17.forduló
 
Maglód TC - Bag ‘96 TC 0-9
Kistarcsa VSC - Szentmártonkáta SE 6-1
Sülysáp Gyerekfoci SE - Hévízgyörk SC 10-1
Tápiószecsõ FC - Zsámboki SE 2-2
Isaszeg SE - Valkó KSK 10-2
Úri KSK - UFC Gyömrő 0-2
 
18.forduló
 
Hévízgyörk SC - Maglód TC 3-1
UFC Gyömrő - Kistarcsa VSC 0-1
Szentmártonkáta SE - Sülysáp Gyerekfoci SE 3-0
Zsámboki SE - Isaszeg SE 1-5
Bag ‘96 TC - Tápiószecsõ FC 1-4
Valkó KSK - Úri KSK 7-1
 
19.forduló
 
Kistarcsa VSC - Valkó KSK 8-0
Sülysáp Gyerekfoci SE - UFC Gyömrő 4-1
Hévízgyörk SC - Szentmártonkáta SE 1-3
Isaszeg SE - Bag ‘96 TC 8-4
Maglód TC - Tápiószecsõ FC 0-3
Úri KSK - Zsámboki SE 8-3
 
20.forduló
 
Tápiószecsõ FC - Isaszeg SE 2-10
UFC Gyömrő - Hévízgyörk SC 6-0
Zsámboki SE - Kistarcsa VSC 1-8
Szentmártonkáta SE - Maglód TC 9-0
Bag ‘96 TC - Úri KSK 3-0
Valkó KSK - Sülysáp Gyerekfoci SE 3-9
 
21.forduló
 
Maglód TC - Isaszeg SE 0-2
Kistarcsa VSC - Bag ‘96 TC 8-0
Úri KSK - Tápiószecsõ FC 3-0
Szentmártonkáta SE - UFC Gyömrő 0-6
Hévízgyörk SC - Valkó KSK  
Sülysáp Gyerekfoci SE - Zsámboki SE 5-2
 
22.forduló
 
Valkó KSK - Szentmártonkáta SE 2-6
Tápiószecsõ FC - Kistarcsa VSC 2-6
Isaszeg SE - Úri KSK 3-1
UFC Gyömrő - Maglód TC 10-0
Bag ‘96 TC - Sülysáp Gyerekfoci SE 2-4
Zsámboki SE - Hévízgyörk SC 6-0

 
[ info@tapioszecsofc.hu ] [ bárminemű újraközléshez a tapioszecsofc.hu engedélye szükséges 2002- 2018]